C.E.O Message

 

یاران همیشگی ؛ درود و شادباش به مناسبت نوروز باستانی و آغاز سال 1398  از خداوند بزرگ سپاسگزارم که سالی دیگر فرصت ارائه خدمت به شما عزیزان گرانقدر را داشتیم.

 

سال 1397 با نوسانات شدید ارز و حوادث پیش بینی نشده در عرصه فعالیت اقتصادی همراه بود و پیش بینی می شود که این شرایط در سال 1398 نیز ادامه یابد.

بدون شک در چنین شرایطی، مدیریت قوی، سازمان منسجم و تجربه کسب و کار موفق در حوزه بین المللی باعث گردید تأثیرات منفی این بحران و تلاطمات در شرکت بین المللی دایوپارس و فرآیند ارائه خدمات به دندانپزشکان محترم به حداقل برسد .

نگاه شرکت بین المللی دایوپارس؛ همکاری همدلانه و تعریف مشارکت برد-برد بلند مدت می باشد و همواره به منافع مشتریان در ضمن توجه به اصول بنگاه داری اقتصادی نظر داشته است؛ لذا این رویکرد در طول این نوسانات شدید اقتصادی به یاران همیشگی دایوپارس اثبات گردید

اکنون و بعد از گذشت بیش از یک دهه از فعالیت شرکت؛ سال 1398 نقطه عطفی در تاریخ دایوپارس خواهد بود. محورهای فعالیت استراتژیک ما در این سال عبارت خواهند بود از :

 

1- تمرکز و افزایش سطح خدمات به مشتریان ارجمند و ایجاد تمایز برای مشتریان وفادار، جهت بهره مندی از بالاترین سطح خدمات ممکن.

2-  تمرکز بر دندانپزشکی دیجیتال بالاخص راهکار جامع  و تمام دیجیتال  DIOnavi با شرایط حرفه ای تر و پیشنهادات جدید.

 

در پایان خواستار سلامت، شادی و روزهای پرخیر و برکت برای شما و کلیه هموطنان عزیز از پروردگار متعال می باشم.

 

 محمد مینائی

مدیرعامل شرکت بین المللی دایوپارس