درباره ما

About Us

 

شرکت دایوپارس با مشارکت حقوقی دو شرکت افرنداطلس و شرکتDIO Corporation کره جنوبی و بعنوان Joint Venture بمنظور انتقال تکنولوژی های نوین در حوزه دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنتولوژی و استفاده از بازارهای منطقه ای، در سال 1395 تاسیس گردید.

شركت افرند اطلس از سال 1386 تا اول مرداد ماه 1395بعنوان نماینده انحصاری محصولات DIO Implant در بازار ایران فعالیت نموده است که در طی 8سال و نیم فعالیت موفق، با تاسیس 18 شعبه و بالغ بر 130 پرسنل در سراسر کشور، بعنوان بزرگترین سازمان دندانپزشکی ایران، توانست سهم قابل توجهی از بازار ایمپلنت کشور را از آن خود نماید.

شرکت DIO Corporation بعنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ایمپلنت در کره جنوبی و تنها تولید کننده ایمپلنت عضو بازار بورس کره(KOSDAQ) با بازار گسترده جهانی در 5 قاره دنیا، در سالهای اخیر نسل پنجم دندانپزشکی تمام دیجیتال بنام DIOnavi را به بازار دندانپزشکی دنیا معرفی نموده که مورد استقبال چشمگیری از سوی ایمپلنتولوژیست های سراسر دنیا قرار گرفته است.

بازار پر پتانسیل دندانپزشکی کشور و عملکرد بسیار موفق شرکت افرنداطلس در طول سالهای گذشته از یک سو و موفقیت های جهانی کمپانیDIO بدلیل کیفیت بالای محصولات و نوآوری این شرکت در حوزه دیجیتال از سوی دیگر، منجر به توافق مدیران دو شرکت جهت تشکیل Joint Venture با سرمایه گذاری مشترک گردید که این شرکت از ابتدای مرداد ماه 1395 رسما فعالیت خود را آغاز کرد و شرکت افرنداطلس فعالیت خود را در قالب حقوقی شرکت مشترک ادامه می دهد.

در پايان، شراکت DIO IMPLANT کره جنوبی و شرکت افرنداطلس را به عنوان رهیافتی جدید به دنیای علمی‌تر، با تجربه‌تر و آینده‌نگرتر، به بزرگوارانی که DIO IMPLANT را برگزیده‌اند، تبریک گفته و از شما سپاسگزاریم.

 

gathering