اخبار

News

به روز و در کنار شما

 کارگاه ایمپلنتولوژی دیجیتال در سمینار پارسه

کارگاه ایمپلنتولوژی دیجیتال و قالب گیری دیجیتال ایمپلنت، جمعه 22 آذرماه در هتل همای شیراز برگزار خواهد شد.

در این کارگاه که با حضور خانم دکترمروارید مافی و آقایان دکتر احسان مرشدی و علی امامی برگزار خواهد شد، به موضوع ایمپلنتولوژی دیجیتال و قالب گیری دیجیتال ایمپلنت پرداخته می شود.

سه شنبه,۱۹ آذر, ۱۳۹۸ - ۵:۱۲ ادامه خبر

همکاری دایوپارس با دهمین سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی پارسه شیراز

نیمه ی دوم  آذر ماه، دهمین سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی پارسه برگزار می گردد.
شرکت دایوپارس اسپانسر اصلی این رویداد است سه روزه است که در آن آخرین دستاوردهای دندانپزشکی و دندانپزشکی دیجیتال معرفی خواهند شد.
این سمینار، 20 الی 22 آذرماه در هتل همای شیراز برگزار خواهد شد.

یکشنبه,۲۶ آبان, ۱۳۹۸ - ۹:۲۹ ادامه خبر

برگزاری دوازدهمین گردهمایی پرسنلی خانواده دایوپارس در جزیره کیش

دوازدهمین گردهمایی پرسنلی خانواده دایوپارس در جزیره ی کیش برگزار شد. در این گردهمایی که هرساله با حضور مدیران و پرسنل شرکت دایوپارس برگزار می شود بیش از 140 نفر از کارکنان از 20 شعبه ی فعال در سراسر کشور حضور داشتند.

دوشنبه,۲۰ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶ ادامه خبر

قدردانی ویژه به پاس همکاری 10 ساله

همزمان با گردهمایی بزرگ خانواده دایوپارس در جزیره کیش و در بخش دوم همایش، از زحمات همکار گرامی سرکار خانم ساغر پژمانفر تقدیر به عمل آمد. خانم پژمانفر؛ مسئول شعبه ی اصفهان، خردادماه سال 88 همکاری خود را با شرکت افرنداطلس شروع نموده و پس از 10 سال همچنان از بهترین همکاران واحد فروش در […]

دوشنبه,۲۰ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ ادامه خبر

سخنرانی انگیزشی دکتر احسان یزدان پناه در دوازدهمین گردهمایی کیش

سخنرانی آقای دکتر احسان یزدان پناه در حوزه تغییر نگرش و تحول، آخرین بخش از دوازدهمین گردهمایی کارکنان و مدیران شرکت دایو پارس در جزیره کیش بود. دکتر یزدان پناه، سخنران و مدرس دوره های خودشناسی و توسعه فردی هستند که به دعوت از مدیران شرکت در این برنامه حضور داشتند. ایشان در این بخش درباره ی اهمیت تشخیص خطاهای شناختی، ارزیابی درست از شرایط و در نهایت کسب مهارت تغییر نگرش و تحول مثبت، سخنرانی فرمودند.

دوشنبه,۲۰ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲ ادامه خبر

همکاری دایوپارس با دانشگاه علوم پزشکی کردستان در برگزاری سمینار دوروزه ایمپلنت دندانی سنندج

در تاریخ 23 و 24 آبان ماه، سمینار دوروزه ایمپلنت دندانی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در شهر سنندج برگزار می گردد. شرکت دایوپارس اسپانسر اصلی این رویداد است که در آن راهکارهایی برای مدیریت، پیشگیری و حل پیچیدگی های مربوط به ایمپلنت های دندانی ارائه می شود. همچنین آخرین دستاوردهای دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنت […]

یکشنبه,۱۹ آبان, ۱۳۹۸ - ۵:۴۴ ادامه خبر