اخبار

News

به روز و در کنار شما

حضور دایوپارس در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن جراحان دهان،فک و صورت ایران

شرکت دایوپارس با حضور در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن جراحان دهان،فک و صورت ایران به ارایه آخرین دستاوردهای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال می پردازد.

چهارشنبه,۱۷ بهمن, ۱۳۹۷ - ۵:۱۱ ادامه خبر

کاشت ایمپلنت UF II به روش تمام دیجیتال دیونوی

کارگاه یک روزه کاشت ایمپلنت UF II به روش تمام دیجیتال دیونوی به همراه جراحی زنده در استان قزوین با همکاری مشترک انجمن دندانپزشکی ایران شاخه استان قزوین و شرکت دایوپارس  برگزار شد.

یکشنبه,۳۰ دی, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸ ادامه خبر

برگزاری دوره یک روزه کاشت ایمپلنت UF II به روش تمام دیجیتال دیونوی در استان قزوین

شرکت دایوپارس با همکاری انجمن دندانپزشکی ایران شاخه استان قزوین به برگزاری دوره یک روزه کاشت ایمپلنت UF II به روش تمام دیجیتال دیونوی به همراه جراحی زنده می پردازد.

یکشنبه,۲۳ دی, ۱۳۹۷ - ۳:۵۴ ادامه خبر

کارگاه سینوس لیفت بسته به روش ایمپلنت دیجیتال برگزار شد

کارگاه “Digital Travel from Cusp to Sinus – Immediate Loading approach” توسط جناب آقای دکتر امیررضا معیر پریودنتیست  و  جناب آقای دکتر احسان مرشدی پروستودنتیست، 5 دی 97 در اولین سمپوزیوم دیجیتال  برگزار گردید.

دوشنبه,۱۷ دی, ۱۳۹۷ - ۴:۰۳ ادامه خبر

کاربرد اسکنرهای داخل دهانی تری شیپ در دندانپزشکی و ایمپلنت دیجیتال

کارگاه “کاربرد اسکنرهای داخل دهانی در دندانپزشکی و ایمپلنت دیجیتال” توسط جناب آقای دکتر يوسف جهانديده متخصص پروتز ثابت و زیبایی و فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا، در اولین سمپوزیوم دندانپزشکی دیجیتال برگزار گردید.

دوشنبه,۱۷ دی, ۱۳۹۷ - ۳:۱۳ ادامه خبر

برگزاری کارگاه Digital Travel from Cusp to Sinus – Immediate Loading approach

شرکت دایوپارس در اولین سمینار دندانپزشکی دیجیتال انجمن علمی پروستودونتیست های ایران کارگاه Digital Travel from Cusp to Sinus – Immediate Loading approach را برگزار می کند.

دوشنبه,۳ دی, ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵ ادامه خبر

معرفی کامل دندانپزشکی دیجیتال در نوزدهمین دوره DDA

در نوزدهمین دوره DDA به معرفی کامل دندانپزشکی دیجیتال با حضور جمعی از دندانپزشکان و متخصصین مشهد در تاریخ 30 آذر 97 پرداخته شد.

دوشنبه,۳ دی, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳ ادامه خبر

یلدا مبارک

شب یلدا، شبی که در آن انار محبت دانه می شود و سرخی عشق و عاطفه، نثار کاسه های لبریز از شوق ما؛ شبی که طراوت هندوانه های تازه تابستان به سرمای دستان زمستان هدیه می شود و داغی نگاه های زیبای بزرگ ترها در چشمان کودکان اوج می گیرد و بالا می رود.

چهارشنبه,۲۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱:۳۹ ادامه خبر

ثبت نام آنلاین در اولین سمینار دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکان گرامی برای حضور در اولین سمینار دندانپزشکی دیجیتال انجمن علمی پروستودونتیست های ایران  می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت دایوپارس به نشانی www.diopars.com به صورت آنلاین ثبت نام نمایند.

دوشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸ ادامه خبر

معرفی کامل دندانپزشکی دیجیتال در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران

در هجدهمین دوره DDA به معرفی کامل دندانپزشکی دیجیتال با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و رزیدنت های دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران  در تاریخ  19 آذر 97 پرداخته شد.

یکشنبه,۲۵ آذر, ۱۳۹۷ - ۱:۳۹ ادامه خبر