اخبار

News

به روز و در کنار شما

کارگاه ایمپلنتولوژی دیجیتال به روش دیونوی برگزار می گردد

کارگاه ایمپلنتولوژی دیجیتال به روش دیونوی (سیستم ایمپلنتولوژی تمام دیجیتال) توسط جناب آقای دکتر امید مقدس در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران برگزار می شود.

سه شنبه,۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶ ادامه خبر

کارگاه سینوس لیفت Close و Flapless به روش دیونوی 

کارگاه سینوس لیفت Close به روش دیونوی توسط جناب آقای دکتر امیررضا معیر در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران برگزار می شود.

سه شنبه,۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵ ادامه خبر

ارایه آخرین دستاوردهای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران

شرکت دایوپارس با حضور در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران به عنوان اسپانسر اصلی به ارایه آخرین دستاوردهای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال می پردازد.

یکشنبه,۱۸ شهریور, ۱۳۹۷ - ۹:۴۰ ادامه خبر

حضور دایوپارس در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران

شرکت دایوپارس با حضور در هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران که در هتل کایا تبریز برگزار می گردد، به ارایه آخرین دستاوردهای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال می پردازد.

سه شنبه,۱۳ شهریور, ۱۳۹۷ - ۸:۵۸ ادامه خبر

مزایای کاشت ایمپلنت های دندانی

زیبایی دهان و بازسازی لبخند طبیعی و بازگشت توانایی غذاخوردن و صحبت کردن از جمله مزایای کاشت ایمپلنت های دندانی به شمار می آیند.

شنبه,۱۰ شهریور, ۱۳۹۷ - ۶:۱۸ ادامه خبر

ایمپلنت دندانی چیست؟

ایمپلنت های دندانی، مدرن ترین راهکار جایگزینی دندان های از دست رفته هستند. استفاده از ایمپلنت دندانی پس از کشف یک خاصیت عجیب ولی جذاب در فلز تیتانیوم آغاز شد.

شنبه,۱۰ شهریور, ۱۳۹۷ - ۶:۱۲ ادامه خبر

درباره ایمپلنت های دندانی بیشتر بدانید

هیچ چیز جایگزین دندان طبیعی نمی شود، اما ایمپلنت های دندانی می توانندیک راه حل عالی باشند.امروزه ایمپلنت های دندانی یک گزینه درمانی بسیار محبوب و موثر برای دندان های ازدست رفته به شمار می آیند.

یکشنبه,۲۱ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ ادامه خبر

مصاحبه اختصاصی با مهندس مینائی مدیر عامل شرکت دایوپارس/مشکلات و مسائل واردات کالاهای دندانپزشکی در ماه های اخیر

جناب آقای مهندس مینائی، ضمن تشکر از فرصتی که به ما اختصاص دادید، از جنابعالی به عنوان مدیر عامل بزرگترین شرکت دندانپزشکی کشور با بیش از 130 نفر پرسنل و 20 شعبه در سراسر کشور، درخواست داریم که به برخی از سوالات و ابهاماتی که این روز ها در ذهن دندانپزشکان عزیز  بدلیل شرایط پیش آمده، ایجاد شده است پاسخ بدهید.

دوشنبه,۱۵ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱:۵۲ ادامه خبر

چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی اصفهان برگزار گردید

شرکت دایوپارس با حضور در چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی به عنوان اسپانسر به معرفی و نمایش جدیدترین محصولات خود در حوزه دندانپزشکی دیجیتال پرداخت.

چهارشنبه,۱۰ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵ ادامه خبر

سمینار  یک روزه ایمپلنتولوژی دیجیتال با سیستم DIOnavi در اصفهان

سمینار “ایمپلنتولوژی دیجیتال با سیستم DIOnavi” با حضور جمعی از دندانپزشکان محترم استان اصفهان در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ 28 تیرماه 97 برگزار گردید.

سه شنبه,۲ مرداد, ۱۳۹۷ - ۴:۴۵ ادامه خبر